21.12.2018 делегація педагогічних працівників Краснокутського району взяла участь у зустрічі з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/48389214_348249089319791_5715457399062528000_n.jpg)
21.12.2018 делегація педагогічних працівників Краснокутського району взяла участь у зустрічі з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною, яка відбулася в приміщенні Палацу студентів Національного університету імені Ярослава Мудрого.
Вітаємо з нагородою тренера-викладача Краснокутської ДЮСШ Дударика Романа Олександровича!